Opinia o książce “Groomer – Podstawy pielęgnacji psów”

Każdy właściciel psa powinien odpowiednio dbać o swojego pupila. Wtedy pies na pewno mu się odwdzięczy miłością i będzie po prostu szczęśliwy. Aby właściwie opiekować się swoim psem potrzebna jest do odpowiednia wiedza na temat żywienia, trybu życia psa a także odpowiedniej ich pielęgnacji.

O tym ostatnim mówi książka “Grooming. Podstawy pielęgnacji psów” napisana przez Barbarę Białczyk i wydana w 2016 roku. Pozycja jest nie tylko skierowana do właścicieli psów, ale także do wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się ich pielęgnacją.

Na niewielu stronach (nieco ponad 50) miłośnik czworonożnych przyjaciół znajdzie niezwykle cenne i przydatne informacje, które ułatwią mu opiekę nad swoim pupilem. Dzięki przystępnym opisom pozna m.in. rodzaje zabiegów pielęgnacyjnych u psów, techniki strzyżenia, kąpieli oraz pielęgnacji oczu, uszu, zębów czy pazurów, Ponadto książka dostarcza wiedzy na temat języka ciała psa, temperamentu w zależności od poszczególnych ras a także obowiązkowych szczepień psa, czy nawet zagrożenia zdrowotnego dla osób przebywających z chorym psem.

Napisana lekkim językiem oraz urozmaicona zdjęciami na pewno będzie ciekawą lekturą, dostarczającą niezbędnej wiedzy.

W poniższym artykule znajdziesz wszystko na temat co możesz kupić i czego szukać w antykwariacie online:

http://interksiazka.pl/antykwariat-co-mozna-w-nim-kupic-i-czego-tam-szukac/