KROK PIERWSZY – PRZYGOTOWANIE

Będziesz potrzebować:

  • tuba z wodą do iniekcji
  • fiolka (10 mg) Melanotanu II*
  • co najmniej dwie chusteczki nasączone alkoholem
  • dwie strzykawki

Na samym początku zajmij się zdezynfekowaniem tubki z wodą przecierając ją chusteczką nasączoną alkoholem. Następnie pobierz jeden lub dwa mililitry (100 jednostek wody) za pomocą strzykawki, pamiętaj przypilnować, żeby tubka stała stabilnie i nie przechylała się na żadną ze stron. Wetnij igłę do fiolki z Melanotanem II i opróżnij ją dokładnie, aby nic nie pozostało w strzykawce. Wymieszaj wszystko potrząsając fiolką, po czym schowaj ją do lodówki. Zużytą strzykawkę wraz z chusteczką alkoholową należy wyrzucić.

KROK DRUGI – APLIKACJA

Na początek należy wyrównać ciśnienie powietrza w fiolce, co pozwoli na wygodniejsze nabranie substancji do strzykawki. W tym celu odciągnij tłoczek najwyżej jak to możliwe. Wetknij igłę do fiolki (pamiętaj, aby wszystko wykonać w pionie) i wyciśnij wcześniej nabrane do strzykawki powietrze. By pobrać Melanotan II wystarczy odwrócić wszystko do góry nogami i pobrać 1 jednostkę*. Powoli wyciągnij strzykawkę.

Teraz musisz zdecydować, w którym mięsistym miejscu na ciele zaaplikujesz Melanotan II (najlepiej na brzuchu cztery centymetry od pępka). Przetrzyj skórę chusteczką nasączoną alkoholem i złap w palce dwa centymetry z wyznaczonego obszaru. Wetknij strzykawkę w ciało trzymając ją pod kątem dziewięćdziesiąt stopni do powierzchni, na której operujesz. Wstrzyknij starannie całość, po czym delikatnie wyciągnij igłę. Przytrzymaj chusteczkę alkoholową w miejscu igły przez następną minutę.

Pierwsza dawka została zaaplikowana. Aby uzyskać pożądany efekt pięknej opalenizny, należy stosować roztwór codziennie przez około tydzień lub dwa. Po uzyskaniu zamierzonego celu należy ograniczyć się do jednej lub dwóch dawek na tydzień.

PRZECHOWYWANIE

Fiolki zawsze powinny stać pionowo. Należy chronić je przed światłem i przechowywać w lodówce, gdzie nie powinny być przechowywane dłużej niż czternaście dni od przygotowania. W temperaturze pokojowej mogą być przechowywane maksymalnie przez miesiąc czasu. Produkt nie nadaje się do użytku jeśli data produkcji przekroczy trzy lata.

WSKAZÓWKI

  • Melanotan II należy przyjmować co najmniej dziesięć dni przed opalaniem się.
  • Najlepiej jest przyjmować środek na noc, gdyż ma pozytywny wpływ na sen.
  • Należy rzymać w lodówce, w temperaturze pokojowej traci właściwości.

Dowiedz się Więcej

* ampułka Melanotanu II 10 mg = 2 ml wody do iniekcji
* masa ciała około 100 kg = 1mg (0,2ml) Melanotanu II (przeciętnie powinno to być od 0,25 do 1,5 mg)