Adobe InDesign należy do najbardziej znanych programów używanych do składu książek, czasopism czy innych publikacji. Oferuje różnorodne narzędzia, które mogą znacznie usprawnić pracę redaktora. Na rynku istnieje jednak kilka konkurencyjnych programów, które także umożliwiają przygotowanie publikacji do druku. Czy Adobe InDesign jest najlepszym programem do składu książek?

Adobe InDesign - czy to najlepszy program do składu książek?Zalety Adobe Indesign

Mimo sporej konkurencji i dość wysokiej ceny, to właśnie Adobe InDesign należy do najchętniej wybieranych przez redaktorów programów do składu książek. Oferuje zaawansowane funkcje, a jednocześnie jest względnie prosty w obsłudze. Umożliwia przygotowanie publikacji nie tylko do druku, ale także do wyświetlania na nowoczesnych urządzeniach, na przykład tabletach czy smartfonach.

Adobe InDesign to odpowiedni program zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych redaktorów. Różnorodne efekty oraz praktyczne narzędzia pozwalają bez większego wysiłku na tworzenie udanych projektów i przygotowywanie nawet bardzo rozbudowanych publikacji.

Więcej informacji o programów do składu publikacji znajdziesz w artykule: www.antykwariatnaperonie.pl/sklad-publikacji-programy-do-skladu/